Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53647904・Hurbanova 752/1, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2021
Obrat 2025
86 tis. €
−44 %Zisk 2025
−33 tis. €
−590 %Aktíva
553 tis. €
−44 %Vlastný kapitál
−32 tis. €
−7 306 %Zadlženosť
105,8 %
+5,9 ppHrubá marža
-44,3 %
−36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-37,8 %
−42 ppZisk / výnosy
ROA
-5,9 %
−6,6 ppRentabilita aktív
ROE
101,4 %
−1 389 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,94
−5,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−32 tis. €
−515 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,0 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−32 tis. €
−7 169 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-43,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 152 tis. € | 86 tis. € |
| Pridaná hodnota | −681 tis. € | 0 € | −12 tis. € | −38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,37 mil. € | 0 € | 155 tis. € | 86 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −25 tis. € | 15 tis. € | 6 661 € | −33 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 953 € | 973 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 2 953 € | 973 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 975 tis. € | 992 tis. € | 982 tis. € | 553 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 975 tis. € | 992 tis. € | 982 tis. € | 553 tis. € |
| Zásoby | 289 tis. € | 289 tis. € | 125 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 683 tis. € | 700 tis. € | 855 tis. € | 550 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 046 € | 2 859 € | 2 858 € | 2 858 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 975 tis. € | 992 tis. € | 982 tis. € | 553 tis. € |
| Vlastné imanie | −21 tis. € | −6 214 € | 447 € | −32 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | −500 € | −500 € | −500 € |
| HV minulých rokov | −798 € | −25 tis. € | −11 tis. € | −4 053 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −25 tis. € | 15 tis. € | 6 661 € | −33 tis. € |
| Záväzky | 996 tis. € | 999 tis. € | 982 tis. € | 585 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 996 tis. € | 999 tis. € | 982 tis. € | 585 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 8 € | 45 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hurbanova 752/1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 752/1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Suite No 2, First Floor, Kenwood House, Shenley Road 77a, WD6 1AG Borehamwood, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Adresa Světova, Libeň 523/1, 18000 Praha 8, Česká republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.