Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Lutterfactory, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 53660196Nemčíkova 14640/5, 08001 PrešovZaložené 2021

Obrat 2024

247 tis. €

−32 %
IČO
53660196
DIČ
2121471682
IČ DPH
SK2121471682, podľa §4, registrácia od utorok 1. júna 2021
Sídlo
Lutterfactory, s. r. o.Nemčíkova 14640/5 08001 Prešov
Dátum vzniku
sobota 10. apríla 2021
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/41990/P

Zisk 2024

15 tis. €

−74 %

Aktíva

149 tis. €

−18 %

Vlastný kapitál

114 tis. €

+15 %

Zadlženosť

23,5 %

−22 pp

Hrubá marža

45,2 %

−0,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−74 %
561 €36 tis. €57 tis. €15 tis. €2021202220232024

Tržby

−32 %
33 tis. €206 tis. €359 tis. €246 tis. €2021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,1 %

−9,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

10,2 %

−21 pp

Rentabilita aktív

ROE

13,3 %

−45 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,43

+112 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

20 tis. €

−73 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,7 %

+1,5 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

81 tis. €

+59 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

94,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

33 tis. €2021236 tis. €2022363 tis. €2023247 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru33 tis. €206 tis. €359 tis. €246 tis. €
Pridaná hodnota2 075 €67 tis. €165 tis. €111 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti33 tis. €236 tis. €363 tis. €247 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení561 €36 tis. €57 tis. €15 tis. €
Daň z príjmov218 €9 617 €15 tis. €4 457 €

Aktíva

  • Neobežný majetok35 tis. €
  • Obežný majetok114 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie114 tis. €
  • Záväzky35 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom47 tis. €82 tis. €183 tis. €149 tis. €
Neobežný majetok4 488 €38 tis. €50 tis. €35 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok4 488 €38 tis. €50 tis. €35 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok43 tis. €44 tis. €133 tis. €114 tis. €
Zásoby0 €173 €778 €171 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky26 tis. €11 tis. €50 tis. €82 tis. €
Finančné účty17 tis. €33 tis. €82 tis. €32 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky47 tis. €82 tis. €183 tis. €149 tis. €
Vlastné imanie5 561 €42 tis. €99 tis. €114 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €533 €36 tis. €93 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení561 €36 tis. €57 tis. €15 tis. €
Záväzky42 tis. €41 tis. €84 tis. €35 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €8 059 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky42 tis. €32 tis. €82 tis. €33 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy77 €702 €1 770 €1 780 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

218 €9 617 €15 tis. €4 457 €2021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie889,83 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

6 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 10. apríla 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od sobota 10. apríla 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 10. apríla 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od sobota 10. apríla 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od sobota 10. apríla 2021
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od sobota 10. apríla 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 10. apríla 2021

    Adresa Nemčíkova 14640/5, 08001 Prešov, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 10. apríla 2021

    Adresa Nemčíkova 14640/5, 08001 Prešov, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 10. apríla 2021

    Adresa Nemčíkova 14640/5, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 10. apríla 2021

    Adresa Nemčíkova 14640/5, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/41990/P
Hlavná činnosť
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Lutterfactory, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Lutterfactory, s. r. o.

Nemčíkova 14640/5, 08001 Prešov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.