Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53671996・Čiližská 5007/28, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2021
Obrat 2025
425 tis. €
+18 %Zisk 2025
5 787 €
−82 %Aktíva
625 tis. €
+0,6 %Vlastný kapitál
189 tis. €
+3,2 %Zadlženosť
69,8 %
−0,8 ppHrubá marža
28,5 %
−2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,4 %
−7,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
−4,1 ppRentabilita aktív
ROE
3,1 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,39
+163 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 973 €
−79 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
35,5 %
+8,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−115 tis. €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
35,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 98 tis. € | 120 tis. € | 350 tis. € | 393 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 18 tis. € | 107 tis. € | 112 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 98 tis. € | 120 tis. € | 360 tis. € | 425 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 500 € | 190 € | 31 tis. € | 5 787 € |
| Daň z príjmov | 2 505 € | 655 € | 12 tis. € | 3 186 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 505 € | 655 € | 12 tis. € | 3 186 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 199 tis. € | 243 tis. € | 622 tis. € | 625 tis. € |
| Neobežný majetok | 166 tis. € | 215 tis. € | 575 tis. € | 550 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 166 tis. € | 215 tis. € | 575 tis. € | 635 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | −85 tis. € |
| Obežný majetok | 33 tis. € | 28 tis. € | 44 tis. € | 72 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 25 tis. € | 24 tis. € | 62 tis. € | 65 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 181 € | 3 880 € | −18 tis. € | 7 018 € |
| Časové rozlíšenie | 203 € | 268 € | 2 261 € | 3 025 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 199 tis. € | 243 tis. € | 622 tis. € | 625 tis. € |
| Vlastné imanie | 149 tis. € | 152 tis. € | 183 tis. € | 189 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 41 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 500 € | 190 € | 31 tis. € | 5 787 € |
| Záväzky | 50 tis. € | 91 tis. € | 438 tis. € | 436 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 43 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 50 tis. € | 91 tis. € | 302 tis. € | 187 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 93 tis. € | 250 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Vŕbová 8594/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Čiližská 5007/28, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Vŕbová 8594/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Čiližská 5007/28, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MARFER Team s. r. o.
Čiližská 5007/28, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.