Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53675495・Oščadnica 1720, 02301 Oščadnica・Založené 2021
Obrat 2024
212 tis. €
+39 %Zisk 2024
9 051 €
+367 %Aktíva
60 tis. €
+51 %Vlastný kapitál
18 tis. €
+105 %Zadlženosť
70,4 %
−7,8 ppHrubá marža
9,9 %
+9,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,3 %
+6,5 ppZisk / výnosy
ROA
15,1 %
+24 ppRentabilita aktív
ROE
51,1 %
+90 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,32
−88 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+506 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,2 %
+34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
−207 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 87 tis. € | 135 tis. € | 152 tis. € | 211 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 588 € | 13 tis. € | −124 € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 87 tis. € | 135 tis. € | 152 tis. € | 212 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 704 € | 6 345 € | −3 394 € | 9 051 € |
| Daň z príjmov | 187 € | 1 795 € | 0 € | 4 712 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 25 tis. € | 40 tis. € | 60 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 4 697 € | 6 146 € | 50 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 4 697 € | 6 146 € | 50 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 20 tis. € | 34 tis. € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 681 € | 10 tis. € | 20 tis. € | 4 888 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 10 tis. € | 14 tis. € | 5 349 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 25 tis. € | 40 tis. € | 60 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 704 € | 12 tis. € | 8 654 € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 704 € | 6 548 € | 3 154 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 704 € | 6 345 € | −3 394 € | 9 051 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 13 tis. € | 31 tis. € | 42 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 32 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 8 025 € | 3 203 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Oščadnica 1720, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Staškov 653, 02353 Staškov, Slovenská republika
Adresa Staškov 653, 02353 Staškov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.