Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53677790・Lamač 6780, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač・Založené 2021
Obrat 2025
1,42 mil. €
−5,0 %Zisk 2025
−136 tis. €
−98 %Aktíva
988 tis. €
−20 %Vlastný kapitál
−419 tis. €
−48 %Zadlženosť
136,3 %
+18 ppHrubá marža
5,5 %
−3,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,5 %
−5,0 ppZisk / výnosy
ROA
-13,8 %
−8,2 ppRentabilita aktív
ROE
32,4 %
+8,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,66
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−132 tis. €
−104 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,9 %
+3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−445 tis. €
−38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
57,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,31 mil. € | 1,78 mil. € | 1,5 mil. € | 1,42 mil. € |
| Pridaná hodnota | 134 tis. € | 75 tis. € | 133 tis. € | 78 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,31 mil. € | 1,78 mil. € | 1,5 mil. € | 1,42 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −25 tis. € | −139 tis. € | −69 tis. € | −136 tis. € |
| Daň z príjmov | 582 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 582 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,03 mil. € | 1,14 mil. € | 1,24 mil. € | 988 tis. € |
| Neobežný majetok | 162 tis. € | 152 tis. € | 143 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 162 tis. € | 152 tis. € | 143 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 871 tis. € | 986 tis. € | 1,1 mil. € | 852 tis. € |
| Zásoby | 736 tis. € | 641 tis. € | 576 tis. € | 694 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 57 tis. € | 288 tis. € | 484 tis. € | 133 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 77 tis. € | 57 tis. € | 36 tis. € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 323 € | 405 € | 1 729 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,03 mil. € | 1,14 mil. € | 1,24 mil. € | 988 tis. € |
| Vlastné imanie | −76 tis. € | −215 tis. € | −283 tis. € | −419 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −56 tis. € | −81 tis. € | −220 tis. € | −288 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −25 tis. € | −139 tis. € | −69 tis. € | −136 tis. € |
| Záväzky | 1,11 mil. € | 1,3 mil. € | 1,46 mil. € | 1,35 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 43 tis. € | 44 tis. € | 46 tis. € | 47 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,02 mil. € | 1,25 mil. € | 1,42 mil. € | 1,3 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 41 tis. € | 2 183 € | 829 € | 2 080 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 52 tis. € | 58 tis. € | 61 tis. € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Švejcarovo náměstí 2694/5, 15500 Praha, Česká republika
Adresa Švejcarovo náměstí 2694/5, 15500 Praha, Česká republika
Adresa Švejcarovo náměstí 2694/5, 15500 Praha, Česká republika
Adresa Švejcarovo náměstí 2694/5, 15500 Praha, Česká republika
Zapísané v OR SR
Endorphin Republic SK s. r. o.
Lamač 6780, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.