Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53682513・Údernícka 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2021
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−1 647 €
−125 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
−340 €
−126 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROE
484,4 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 307 €
−119 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-26,0 %
−31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−340 €
−126 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 350 € | 6 925 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 3 649 € | 4 640 € | −1 451 € | −1 271 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 350 € | 6 925 € | 30 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 498 € | −5 754 € | 6 545 € | −1 647 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 27 tis. € | 1 689 € | 0 € |
| Neobežný majetok | 30 tis. € | 21 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 30 tis. € | 21 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 569 € | 6 080 € | 1 689 € | 0 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 483 € | 2 516 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 086 € | 3 564 € | 1 689 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 27 tis. € | 1 689 € | 0 € |
| Vlastné imanie | 516 € | −5 238 € | 1 307 € | −340 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −4 498 € | −10 tis. € | −4 034 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 498 € | −5 754 € | 6 545 € | −1 647 € |
| Záväzky | 35 tis. € | 32 tis. € | 382 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 32 tis. € | 382 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Pod Horkami 745/1, 10700 Praha 10, Česká republika
Adresa Topoľová 1977/1, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Vojtěšská 211/6, 11000 Nové Město, Praha 1, Česká republika
Adresa Topoľová 1977/1, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PEKOIT, s. r. o.
Údernícka 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.