Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53687108・Kpt. Nálepku 444/18, 935 32 Kalná nad Hronom・Založené 2021
Obrat 2025
231 tis. €
+373 %Zisk 2025
7 297 €
+93 %Aktíva
46 tis. €
−53 %Vlastný kapitál
41 tis. €
−53 %Zadlženosť
10,8 %
+0,8 ppHrubá marža
7,9 %
−35 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,2 %
−4,6 ppZisk / výnosy
ROA
15,9 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
17,8 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,91
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 281 €
+109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
+6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
39 tis. €
−55 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
85,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 77 tis. € | 40 tis. € | 209 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 35 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 42 tis. € | 95 tis. € | 49 tis. € | 231 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 230 € | 4 395 € | 3 781 € | 7 297 € |
| Daň z príjmov | 40 € | 1 169 € | 669 € | 1 984 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 1 169 € | 669 € | 1 984 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 15 tis. € | 98 tis. € | 46 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 417 € | 0 € | 0 € | 1 833 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 417 € | 0 € | 0 € | 1 833 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 15 tis. € | 98 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 91 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 1 390 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 410 € | 52 € | 3 675 € | −69 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 908 € | 14 tis. € | 3 301 € | 113 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 15 tis. € | 98 tis. € | 46 tis. € |
| Vlastné imanie | 19 tis. € | 9 625 € | 88 tis. € | 41 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 230 € | 6 274 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 230 € | 4 395 € | 3 781 € | 7 297 € |
| Záväzky | −1 123 € | 5 475 € | 9 725 € | 4 957 € |
| Dlhodobé záväzky | −1 570 € | 900 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 447 € | 4 575 € | 9 725 € | 4 957 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Kpt. Nálepku 444/18, 93532 Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Dlhá 97/49, 93532 Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 444/18, 93532 Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Dlhá 97/49, 93532 Kalná nad Hronom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.