Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53694121・Mudrochova 7512/2, 83527 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2021
Obrat 2025
108 tis. €
+16 %Zisk 2025
1 750 €
−60 %Aktíva
17 tis. €
−43 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+18 %Zadlženosť
35,7 %
−33 ppHrubá marža
8,6 %
−3,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
10,0 %
−4,3 ppRentabilita aktív
ROE
15,6 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,80
+5,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 710 €
−53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
35,4 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
−41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
52,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 61 tis. € | 93 tis. € | 108 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 183 € | 4 005 € | 11 tis. € | 9 277 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 61 tis. € | 93 tis. € | 108 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 710 € | 1 € | 4 378 € | 1 750 € |
| Daň z príjmov | 230 € | 74 € | 1 353 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 10 tis. € | 31 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 10 tis. € | 31 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 1 552 € | 1 444 € | 332 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 271 € | 3 086 € | 4 462 € | 3 907 € |
| Finančné účty | 6 174 € | 5 366 € | 25 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 10 tis. € | 31 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 095 € | 5 096 € | 9 475 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 615 € | −40 € | −39 € | 4 120 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 710 € | 1 € | 4 378 € | 1 750 € |
| Záväzky | 5 350 € | 4 908 € | 21 tis. € | 6 243 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 350 € | 4 908 € | 12 tis. € | 6 243 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 9 496 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Nad Kúriou 9162/5, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Jungmannova 1151/8, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Černyševského 1275/17, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Kostolná 201/55, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Adresa Mudrochova 2, 83527 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Lermontovova 911/3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Černyševského 1275/17, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Lermontovova 911/3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
KYTIČKOVO, s.r.o.
Mudrochova 7512/2, 83527 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.