Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53696387・Kechnec 265, 044 58 Kechnec・Založené 2021
Obrat 2025
306,26 mil. €
+103 %Zisk 2025
9,78 mil. €
+461 %Aktíva
267,16 mil. €
+40 %Vlastný kapitál
39,9 mil. €
+32 %Zadlženosť
85,1 %
+0,9 ppHrubá marža
17,3 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,2 %
+5,0 ppZisk / výnosy
ROA
3,7 %
+5,1 ppRentabilita aktív
ROE
24,5 %
+34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,70
+15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13,07 mil. €
+528 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,2 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−66,67 mil. €
−8,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
197,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11,02 mil. € | 32,43 mil. € | 131,0 mil. € | 291,12 mil. € |
| Pridaná hodnota | 3,99 mil. € | 12,49 mil. € | 16,71 mil. € | 50,34 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11,31 mil. € | 35,45 mil. € | 150,6 mil. € | 306,26 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 320 tis. € | −1,19 mil. € | −2,71 mil. € | 9,78 mil. € |
| Daň z príjmov | −47 tis. € | 362 tis. € | −345 tis. € | 3,3 mil. € |
| Daň z príjmov splatná | 89 tis. € | 362 tis. € | 407 tis. € | 2,68 mil. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 58,86 mil. € | 124,03 mil. € | 190,37 mil. € | 267,16 mil. € |
| Neobežný majetok | 42,55 mil. € | 65,88 mil. € | 94,77 mil. € | 112,68 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41,7 mil. € | 64,3 mil. € | 92,89 mil. € | 111,01 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 854 tis. € | 1,59 mil. € | 1,88 mil. € | 1,67 mil. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16,31 mil. € | 58,01 mil. € | 95,52 mil. € | 154,28 mil. € |
| Zásoby | 4,52 mil. € | 22,89 mil. € | 18,1 mil. € | 23,6 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 305 tis. € | 170 tis. € | 1,06 mil. € | 442 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11,48 mil. € | 34,95 mil. € | 76,36 mil. € | 130,21 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 0 € | 0 € | 0 € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 133 tis. € | 76 tis. € | 193 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 58,86 mil. € | 124,03 mil. € | 190,37 mil. € | 267,16 mil. € |
| Vlastné imanie | 34,47 mil. € | 33,14 mil. € | 30,12 mil. € | 39,9 mil. € |
| Základné imanie | 500 tis. € | 500 tis. € | 500 tis. € | 500 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 50 tis. € | 50 tis. € |
| HV minulých rokov | −1,85 mil. € | −1,66 mil. € | −3,22 mil. € | −5,93 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 320 tis. € | −1,19 mil. € | −2,71 mil. € | 9,78 mil. € |
| Záväzky | 24,38 mil. € | 90,88 mil. € | 160,25 mil. € | 227,27 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 17,01 mil. € | 77,34 mil. € | −17 tis. € | −8 610 € |
| Krátkodobé záväzky | 6,77 mil. € | 12,24 mil. € | 156,92 mil. € | 220,95 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 602 tis. € | 1,3 mil. € | 3,35 mil. € | 6,32 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Pod Hájmi 5, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika
Adresa Hillcrest 41, SR3 3NL Sunderland, Tyne and Wear, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Adresa Pod Hájmi 5, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika
Adresa Hažín 68, 07234 Hažín, Slovenská republika
Adresa In der Kummel 1, 67729 Sippersfeld, Nemecká spolková republika
Adresa Technologiestraße 8, 1120 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Technologiestraße 8, 1120 Viedeň, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.