Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BR Mont&Invest, spol. s r. o.

Finančný profil firmyIČO 53697162Dolná štvrť 365/10, 907 01 MyjavaZaložené 2021

Obrat 2025

31 tis. €

−44 %
IČO
53697162
DIČ
2121469592
IČ DPH
SK2121469592, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. júla 2021
Sídlo
BR Mont&Invest, spol. s r. o.Dolná štvrť 365/10 907 01 Myjava
Dátum vzniku
utorok 13. apríla 2021
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/41659/R

Zisk 2025

3 853 €

−76 %

Aktíva

28 tis. €

+2,4 %

Vlastný kapitál

26 tis. €

+18 %

Zadlženosť

8,1 %

−12 pp

Hrubá marža

60,6 %

−5,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−76 %
7 329 €532 €−6 809 €16 tis. €3 853 €20212022202320242025

Tržby

−44 %
28 tis. €52 tis. €39 tis. €56 tis. €31 tis. €20212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

12,3 %

−16 pp

Zisk / výnosy

ROA

13,7 %

−44 pp

Rentabilita aktív

ROE

14,9 %

−58 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

15,24

+196 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 388 €

−75 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

12,2 %

+1,7 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

16 tis. €

−17 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

3,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

28 tis. €202152 tis. €202239 tis. €202356 tis. €202431 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru52 tis. €39 tis. €56 tis. €31 tis. €
Pridaná hodnota28 tis. €16 tis. €37 tis. €19 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti52 tis. €39 tis. €56 tis. €31 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení532 €−6 809 €16 tis. €3 853 €
Daň z príjmov250 €0 €1 861 €535 €

Aktíva

  • Neobežný majetok11 tis. €
  • Obežný majetok17 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie26 tis. €
  • Záväzky2 286 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom21 tis. €14 tis. €27 tis. €28 tis. €
Neobežný majetok8 841 €6 315 €3 789 €11 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok8 841 €6 315 €3 789 €11 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok12 tis. €7 797 €24 tis. €17 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky2 459 €2 342 €1 858 €2 149 €
Krátkodobé pohľadávky4 045 €520 €6 002 €853 €
Finančné účty5 748 €4 935 €16 tis. €14 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky21 tis. €14 tis. €27 tis. €28 tis. €
Vlastné imanie13 tis. €6 053 €22 tis. €26 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov7 330 €7 469 €660 €16 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení532 €−6 809 €16 tis. €3 853 €
Záväzky8 231 €8 059 €5 481 €2 286 €
Dlhodobé záväzky140 €210 €275 €311 €
Krátkodobé záväzky7 019 €7 849 €4 597 €1 115 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy1 072 €0 €609 €860 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 357 €250 €0 €1 861 €535 €20212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie37,97 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 13. apríla 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 13. apríla 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 13. apríla 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 13. apríla 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od utorok 13. apríla 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopravePlatné od utorok 13. apríla 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od utorok 13. apríla 2021
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od utorok 13. apríla 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 13. apríla 2021

    Adresa Dolná štvrť 365/10, 90701 Myjava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 13. apríla 2021

    Adresa Dolná štvrť 365/10, 90701 Myjava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/41659/R
Hlavná činnosť
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
BR Mont&Invest, spol. s r. o.

Sídlo spoločnosti

BR Mont&Invest, spol. s r. o.

Dolná štvrť 365/10, 907 01 Myjava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.