Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

B19 s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 53713176Šustekova 3697/49, 85104 Bratislava - mestská časť PetržalkaZaložené 2021

Obrat 2024

32 tis. €

+78 %
IČO
53713176
DIČ
2121484365
IČ DPH
SK2121484365, podľa §7a, registrácia od utorok 30. decembra 2025
Sídlo
B19 s. r. o.Šustekova 3697/49 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka
Dátum vzniku
streda 21. apríla 2021
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/195752/B

Zisk 2024

2 223 €

+110 %

Aktíva

10 tis. €

−34 %

Vlastný kapitál

7 235 €

−30 %

Zadlženosť

29,6 %

−3,2 pp

Hrubá marža

14,1 %

+6,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+110 %
4 117 €1 060 €2 223 €202220232024

Tržby

+91 %
5 372 €17 tis. €32 tis. €202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,9 %

+1,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

21,6 %

+15 pp

Rentabilita aktív

ROE

30,7 %

+21 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

18,20

+115 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 826 €

+101 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,3 %

−3,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

9 718 €

−29 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

145,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

5 372 €202218 tis. €202332 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru5 372 €17 tis. €32 tis. €
Pridaná hodnota5 372 €1 353 €4 559 €
Výnosy z hospodárskej činnosti5 372 €18 tis. €32 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 117 €1 060 €2 223 €
Daň z príjmov727 €349 €603 €
Daň z príjmov splatná727 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok10 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie7 235 €
  • Záväzky3 048 €

Súvaha

Aktíva

Položka202220232024
Majetok celkom13 tis. €15 tis. €10 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok13 tis. €15 tis. €10 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky8 412 €11 tis. €8 412 €
Krátkodobý finančný majetok0 €
Finančné účty5 000 €4 833 €1 871 €
Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

Položka202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky13 tis. €15 tis. €10 tis. €
Vlastné imanie8 519 €10 tis. €7 235 €
Základné imanie5 000 €5 828 €434 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €
HV minulých rokov−598 €3 519 €4 579 €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 117 €1 060 €2 223 €
Záväzky4 893 €5 079 €3 048 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky727 €1 829 €565 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé4 166 €3 250 €2 483 €
Rezervy0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

727 €349 €603 €202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

24 registrovaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 12. júna 2026
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 12. júna 2026
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od piatok 12. júna 2026
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaPlatné od piatok 12. júna 2026
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruPlatné od piatok 12. júna 2026
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvoPlatné od piatok 12. júna 2026
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopravePlatné od piatok 12. júna 2026
  • Verejné obstarávaniePlatné od piatok 12. júna 2026
  • Administratívne službyPlatné od streda 21. apríla 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 21. apríla 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 21. apríla 2021

    Adresa Hlavné námestie 39/90, 06001 Kežmarok, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 21. apríla 2021

    Adresa Hlavné námestie 39/90, 06001 Kežmarok, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/195752/B
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • piatok 12. júna 2026Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 18.05.2026
  • štvrtok 15. januára 2026Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 12.01.2026.
B19 s. r. o.

Sídlo spoločnosti

B19 s. r. o.

Šustekova 3697/49, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.