Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53737679・Továrenská 3436/8, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
1 720 €
−96 %Zisk 2025
594 €
−88 %Aktíva
13 tis. €
−61 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+5,1 %Zadlženosť
5,0 %
−60 ppHrubá marža
71,4 %
+57 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
34,5 %
+22 ppZisk / výnosy
ROA
4,6 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
4,9 %
−37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
37,90
+2 315 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
934 €
−84 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
36,4 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+5,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-31,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 16 tis. € | 40 tis. € | 1 720 € |
| Pridaná hodnota | 1 284 € | 7 140 € | 5 939 € | 1 228 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 16 tis. € | 40 tis. € | 1 720 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 151 € | 2 670 € | 4 847 € | 594 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 193 € | 866 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 306 € | 8 229 € | 33 tis. € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 306 € | 8 229 € | 33 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 240 € | 80 € | 340 € | 40 € |
| Finančné účty | 4 066 € | 8 149 € | 33 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 306 € | 8 229 € | 33 tis. € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 126 € | 6 796 € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 025 € | −932 € | 1 605 € | 6 210 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 151 € | 2 670 € | 4 847 € | 594 € |
| Záväzky | 180 € | 1 433 € | 21 tis. € | 648 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 1 193 € | 21 tis. € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 180 € | 240 € | 300 € | 308 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Na Horke 397/44, 04001 Košice - mestská časť Kavečany, Slovenská republika
Adresa Poštová 545/17, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Na Horke 397/44, 04001 Košice - mestská časť Kavečany, Slovenská republika
Adresa Poštová 545/17, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Sport solutions, s. r. o.
Továrenská 3436/8, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.