Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53743890・Zálagoš 983, 93541 Tekovské Lužany・Založené 2021
Obrat 2025
26 tis. €
−13 %Zisk 2025
4 221 €
+562 %Aktíva
89 tis. €
+47 %Vlastný kapitál
59 tis. €
+7,7 %Zadlženosť
33,9 %
+24 ppHrubá marža
78,4 %
+47 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,0 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
+3,7 ppRentabilita aktív
ROE
7,2 %
+6,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,94
+51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 676 €
+378 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,7 %
−25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
59 tis. €
+177 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-70,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5,1 mil. € | 1,84 mil. € | 30 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 613 € | 12 tis. € | 9 299 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,1 mil. € | 1,84 mil. € | 30 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 816 € | 2 725 € | 638 € | 4 221 € |
| Daň z príjmov | 1 537 € | 938 € | 340 € | 455 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 537 € | 938 € | 340 € | 455 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,53 mil. € | 484 tis. € | 61 tis. € | 89 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 25 tis. € | 17 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 25 tis. € | 17 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,53 mil. € | 459 tis. € | 44 tis. € | 89 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 37 € | 45 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,41 mil. € | 319 tis. € | 1 260 € | 20 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 117 tis. € | 139 tis. € | 42 tis. € | 69 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 183 € | 181 € | 194 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,53 mil. € | 484 tis. € | 61 tis. € | 89 tis. € |
| Vlastné imanie | 51 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € | 59 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 40 tis. € | 46 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 816 € | 2 725 € | 638 € | 4 221 € |
| Záväzky | 1,48 mil. € | 430 tis. € | 6 142 € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,48 mil. € | 430 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | −16 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa BERTLGASSE 17-19/23, 1210 Viedeň, Rakúska republika
Adresa BERTLGASSE 17-19/23, 1210 Viedeň, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.