Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53746929・Dubová 2021/3, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2021
Obrat 2024
78 tis. €
+12 %Zisk 2024
2 152 €
+817 %Aktíva
61 tis. €
−2,8 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+25 %Zadlženosť
82,6 %
−3,9 ppHrubá marža
34,8 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+3,2 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
+4,0 ppRentabilita aktív
ROE
20,1 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,39
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 165 €
+8 943 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,0 %
−925 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−28 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
70,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 46 tis. € | 70 tis. € | 78 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 215 € | 7 610 € | 18 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 46 tis. € | 70 tis. € | 78 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 733 € | 1 104 € | −300 € | 2 152 € |
| Daň z príjmov | 482 € | 523 € | 335 € | 1 013 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 215 € | 18 tis. € | 63 tis. € | 61 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 9 023 € | 49 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 9 023 € | 49 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 215 € | 8 497 € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 300 € | 4 192 € | 2 602 € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 3 915 € | 4 305 € | 12 tis. € | 3 524 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 215 € | 18 tis. € | 63 tis. € | 61 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 733 € | 8 837 € | 8 539 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 733 € | 3 782 € | 3 482 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 733 € | 1 104 € | −300 € | 2 152 € |
| Záväzky | 482 € | 8 683 € | 55 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 482 € | 897 € | 49 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 7 786 € | 6 000 € | 4 608 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Javorová 2016/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Javorová 2016/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
SN CONSTRUCTION, s. r. o.
Dubová 2021/3, 052 01 Spišská Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.