Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53753038・Rimavské Janovce 105, 980 01 Rimavské Janovce・Založené 2021
Obrat 2025
40 tis. €
+18 %Zisk 2025
2 085 €
+46 %Aktíva
23 tis. €
+133 %Vlastný kapitál
9 200 €
+29 %Zadlženosť
59,2 %
+33 ppHrubá marža
44,2 %
+8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,2 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
9,2 %
−5,5 ppRentabilita aktív
ROE
22,7 %
+2,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,99
−70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 425 €
+37 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,0 %
−5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
70,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 370 € | 14 tis. € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 42 tis. € | 30 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 554 € | 1 583 € | 1 432 € | 2 085 € |
| Daň z príjmov | 67 € | 215 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 7 285 € | 9 698 € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 7 285 € | 9 698 € | 23 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 102 € | 10 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 703 € | 0 € | 0 € | 185 € |
| Finančné účty | 9 033 € | 7 285 € | 9 596 € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 7 285 € | 9 698 € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 100 € | 5 683 € | 7 115 € | 9 200 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 454 € | −927 € | 576 € | 1 937 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 554 € | 1 583 € | 1 432 € | 2 085 € |
| Záväzky | 6 636 € | 1 602 € | 2 583 € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 41 € | 86 € | 117 € | 173 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 778 € | 828 € | 1 457 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 4 400 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 417 € | 688 € | 1 009 € | 1 821 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Jesenské 471, 98002 Jesenské, Slovenská republika
Adresa Sídlisko Rimava 1065/24, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Adresa Senohrad 101, 96243 Senohrad, Slovenská republika
Adresa Jesenské 471, 98002 Jesenské, Slovenská republika
Adresa Sídlisko Rimava 1065/24, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Adresa Senohrad 101, 96243 Senohrad, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.