Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53761359・Kaštieľna 52/21, 040 15 Košice - mestská časť Šaca・Založené 2021
Obrat 2025
50 tis. €
+13 %Zisk 2025
8 784 €
+13 %Aktíva
38 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
34 tis. €
+35 %Zadlženosť
9,4 %
−1,9 ppHrubá marža
44,2 %
+9,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,6 %
Zisk / výnosy
ROA
23,4 %
−3,9 ppRentabilita aktív
ROE
25,8 %
−4,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,66
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 799 €
+6,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
−5,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
+35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
66,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 34 tis. € | 44 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 7 780 € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 35 tis. € | 44 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 339 € | 4 076 € | 7 756 € | 8 784 € |
| Daň z príjmov | 1 346 € | 998 € | 1 484 € | 1 015 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 346 € | 998 € | 1 484 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 719 € | 777 € | 997 € | 32 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 14 tis. € | 18 tis. € | 27 tis. € | 5 515 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € | 34 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 1 059 € | 8 399 € | 12 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 339 € | 4 076 € | 7 756 € | 8 784 € |
| Záväzky | 1 789 € | 1 626 € | 3 197 € | 3 522 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 789 € | 1 626 € | 3 197 € | 3 522 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Kaštieľna 52/21, 04015 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 52/21, 04015 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
TEPER Slovakia s. r. o.
Kaštieľna 52/21, 040 15 Košice - mestská časť Šaca
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.