Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53761766・Jenisejská 45A, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom・Založené 2021
Obrat 2025
6 580 €
−39 %Zisk 2025
270 €
+110 %Aktíva
5 412 €
+117 %Vlastný kapitál
5 270 €
+126 %Zadlženosť
2,6 %
−3,9 ppHrubá marža
29,8 %
+43 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,1 %
+29 ppZisk / výnosy
ROA
5,0 %
+112 ppRentabilita aktív
ROE
5,1 %
+120 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
24,32
+307 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
300 €
+111 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 312 €
+311 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 17 tis. € | 11 tis. € | 6 580 € |
| Pridaná hodnota | 626 € | 801 € | −1 416 € | 1 958 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 17 tis. € | 11 tis. € | 6 580 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −354 € | −224 € | −2 670 € | 270 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 30 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 781 € | 4 934 € | 2 492 € | 5 412 € |
| Neobežný majetok | 2 105 € | 1 875 € | 1 524 € | 1 958 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 105 € | 1 875 € | 1 524 € | 1 958 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 676 € | 3 059 € | 968 € | 3 454 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 311 € | 1 657 € | 658 € | 1 958 € |
| Finančné účty | 1 365 € | 1 402 € | 310 € | 1 496 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 781 € | 4 934 € | 2 492 € | 5 412 € |
| Vlastné imanie | 4 646 € | 4 776 € | 2 330 € | 5 270 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −354 € | −224 € | −2 670 € | 270 € |
| Záväzky | 135 € | 158 € | 162 € | 142 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 135 € | 158 € | 162 € | 142 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Malogyňovská 117/14, 04414 Gyňov, Slovenská republika
Adresa Malogyňovská 117/14, 04414 Gyňov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Júli s. r. o.
Jenisejská 45A, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.