Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53769813・Špitalska 53, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 034 €
+67 %Aktíva
5 250 €
+634 %Vlastný kapitál
4 966 €
+1 331 %Zadlženosť
5,4 %
−46 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-19,7 %
+423 ppRentabilita aktív
ROE
-20,8 %
+891 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,49
+851 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−750 €
+73 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-37,9 %
−26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 966 €
+1 331 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−3 750 €
−556 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −998 € | −3 314 € | −2 747 € | −695 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 079 € | −3 410 € | −3 164 € | −1 034 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 284 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 557 € | 1 294 € | 715 € | 5 250 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 557 € | 1 294 € | 715 € | 5 250 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 143 € | 1 500 € |
| Finančné účty | 4 557 € | 1 294 € | 572 € | 3 750 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 557 € | 1 294 € | 715 € | 5 250 € |
| Vlastné imanie | 4 557 € | 1 147 € | 347 € | 4 966 € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| HV minulých rokov | −364 € | −1 443 € | −4 489 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 079 € | −3 410 € | −3 164 € | −1 034 € |
| Záväzky | 0 € | 147 € | 368 € | 284 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 147 € | 368 € | 284 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Kamenná 3853/14, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Paniglgasse 4/4, 1040 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Harmoniegasse 3/7, 1090 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Kamenná 3853/14, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Harmoniegasse 3/7, 1090 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Kopčianska 3756/10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Linzer Strasse 360/6, 1140 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Sv. Antuna 1, 43000 Bjelovar, Chorvátska republika
Adresa Kamenná 3853/14, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Železničiarska 1423/26, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Paniglgasse 4/4, 1040 Viedeň, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
FrankyTales s. r. o. v likvidácii
Špitalska 53, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.