Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53787277・Terezov 1030, 924 01 Galanta・Založené 2021
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−803 €
+58 %Aktíva
175 tis. €
−0,3 %Vlastný kapitál
−36 tis. €
−2,3 %Zadlženosť
120,4 %
+0,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-0,5 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
2,2 %
−3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,83
−0,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−463 €
+71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-73,4 %
−52 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−36 tis. €
−2,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
−100 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−17 tis. €
+2,8 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 300 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −8 662 € | −21 tis. € | −15 tis. € | −270 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 114 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −13 tis. € | 15 tis. € | −1 930 € | −803 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 132 tis. € | 163 tis. € | 176 tis. € | 175 tis. € |
| Neobežný majetok | 62 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 62 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 70 tis. € | 163 tis. € | 176 tis. € | 175 tis. € |
| Zásoby | 2 585 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 63 tis. € | 158 tis. € | 158 tis. € | 158 tis. € |
| Finančné účty | 4 092 € | 4 840 € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 132 tis. € | 163 tis. € | 176 tis. € | 175 tis. € |
| Vlastné imanie | −46 tis. € | −31 tis. € | −35 tis. € | −36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −38 tis. € | −51 tis. € | −38 tis. € | −40 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −13 tis. € | 15 tis. € | −1 930 € | −803 € |
| Záväzky | 178 tis. € | 194 tis. € | 211 tis. € | 211 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 178 tis. € | 194 tis. € | 211 tis. € | 211 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 7 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Topoľnica 230, 92592 Topoľnica, Slovenská republika
Adresa Kráľová nad Váhom 606, 92591 Kráľová nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Bočná 18033/57, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Topoľnica 230, 92592 Topoľnica, Slovenská republika
Adresa Kráľová nad Váhom 606, 92591 Kráľová nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.