Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53788478・Horská 11, 831 52 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
3,12 mil. €
+78 %Zisk 2025
6 217 €
−94 %Aktíva
785 tis. €
+90 %Vlastný kapitál
189 tis. €
+24 %Zadlženosť
76,0 %
+13 ppHrubá marža
5,1 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−5,6 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
−24 ppRentabilita aktív
ROE
3,3 %
−63 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,21
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
−87 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
59,0 %
+48 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
110 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
150,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 696 tis. € | 723 tis. € | 1,74 mil. € | 3,11 mil. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | −198 tis. € | 140 tis. € | 158 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 696 tis. € | 731 tis. € | 1,75 mil. € | 3,12 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −264 € | −205 tis. € | 101 tis. € | 6 217 € |
| Daň z príjmov | 107 € | 0 € | 13 tis. € | 8 938 € |
| Daň z príjmov splatná | 107 € | 0 € | 13 tis. € | 8 938 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 90 tis. € | 139 tis. € | 414 tis. € | 785 tis. € |
| Neobežný majetok | 17 tis. € | 22 tis. € | 160 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 17 tis. € | 22 tis. € | 160 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 73 tis. € | 117 tis. € | 254 tis. € | 625 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 36 tis. € | 108 tis. € | 209 tis. € | 339 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 9 765 € | 45 tis. € | 286 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 6 288 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 90 tis. € | 139 tis. € | 414 tis. € | 785 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 058 € | 51 tis. € | 152 tis. € | 189 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −34 tis. € | −34 tis. € | −239 tis. € | −138 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −264 € | −205 tis. € | 101 tis. € | 6 217 € |
| Záväzky | 84 tis. € | 88 tis. € | 262 tis. € | 596 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 988 € | 1 256 € | 83 tis. € | 81 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 87 tis. € | 178 tis. € | 515 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Vavrinecká 12525/25, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Na Grunte 7, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vavrinecká 12525/25, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Na Grunte 7, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Na Grunte 7, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
JuLuP, s. r. o.
Horská 11, 831 52 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.