Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53798228・Arnutovce 143, 05313 Arnutovce・Založené 2021
Obrat 2025
24 tis. €
−37 %Zisk 2025
18 €
−99 %Aktíva
49 tis. €
+54 %Vlastný kapitál
9 122 €
+4,3 %Zadlženosť
81,3 %
+8,9 ppHrubá marža
53,8 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−4,6 ppZisk / výnosy
ROA
0,0 %
−5,5 ppRentabilita aktív
ROE
0,2 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,28
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
358 €
−83 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
95,0 %
+78 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−29 tis. €
−89 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
64,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 425 € | 16 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € |
| Pridaná hodnota | 671 € | 2 610 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 425 € | 16 tis. € | 38 tis. € | 24 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 399 € | 1 081 € | 1 746 € | 18 € |
| Daň z príjmov | 71 € | 191 € | 359 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 189 € | 4 449 € | 32 tis. € | 49 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 24 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 24 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 189 € | 4 449 € | 7 779 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 840 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 537 € | 1 843 € | 105 € | 1 812 € |
| Finančné účty | 5 652 € | 2 606 € | 7 674 € | 7 388 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 189 € | 4 449 € | 32 tis. € | 49 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 917 € | 6 998 € | 8 744 € | 9 122 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 18 € | 417 € | 1 498 € | 3 604 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 399 € | 1 081 € | 1 746 € | 18 € |
| Záväzky | 272 € | −2 549 € | 23 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 16 € |
| Krátkodobé záväzky | 272 € | −2 549 € | 23 tis. € | 40 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Arnutovce 143, 05313 Arnutovce, Slovenská republika
Adresa Arnutovce 44, 05313 Arnutovce, Slovenská republika
Adresa Arnutovce 143, 05313 Arnutovce, Slovenská republika
Adresa Arnutovce 44, 05313 Arnutovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.