Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53801849・Malcov 271, 086 06 Malcov・Založené 2021
Obrat 2025
131 tis. €
+38 %Zisk 2025
54 tis. €
+34 %Aktíva
113 tis. €
+72 %Vlastný kapitál
104 tis. €
+107 %Zadlženosť
8,4 %
−16 ppHrubá marža
63,6 %
−7,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
41,1 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
47,4 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
51,8 %
−28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,82
+175 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
68 tis. €
+34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
75 tis. €
+113 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
41,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 46 tis. € | 66 tis. € | 90 tis. € | 131 tis. € |
| Pridaná hodnota | 345 € | 10 tis. € | 64 tis. € | 83 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 46 tis. € | 66 tis. € | 95 tis. € | 131 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 012 € | 3 791 € | 40 tis. € | 54 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 974 € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 33 tis. € | 18 tis. € | 66 tis. € | 113 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 8 333 € | 15 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 8 333 € | 15 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 9 719 € | 51 tis. € | 84 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 874 € | 2 069 € | 4 844 € | 70 tis. € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 7 650 € | 46 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 33 tis. € | 18 tis. € | 66 tis. € | 113 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 988 € | 10 tis. € | 50 tis. € | 104 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 267 € | 5 058 € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 012 € | 3 791 € | 40 tis. € | 54 tis. € |
| Záväzky | 30 tis. € | 7 994 € | 16 tis. € | 9 547 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 7 994 € | 16 tis. € | 9 547 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Malcov 232, 08606 Malcov, Slovenská republika
Adresa Malcov 271, 08606 Malcov, Slovenská republika
Adresa Malcov 232, 08606 Malcov, Slovenská republika
Adresa Malcov 271, 08606 Malcov, Slovenská republika
Adresa Malcov 271, 08606 Malcov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.