Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53807928・Muškátová 791/32, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2021
Obrat 2025
667 €
+66 600 %Zisk 2025
−3 999 €
−55 %Aktíva
13 tis. €
−2,5 %Vlastný kapitál
−3 558 €
−907 %Zadlženosť
128,3 %
+32 ppHrubá marža
-315,6 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-599,6 %
+257 400 ppZisk / výnosy
ROA
-31,8 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
112,4 %
+697 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,07
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 659 €
−63 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-9,3 %
+5,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−15 tis. €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 667 € |
| Pridaná hodnota | −243 € | −258 € | −2 135 € | −2 105 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 1 € | 667 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −276 € | −258 € | −2 580 € | −3 999 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 450 € | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 900 € | 7 900 € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 3 900 € | 7 900 € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 550 € | 3 542 € | 1 378 € | 1 066 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 € | 19 € | 34 € | 42 € |
| Finančné účty | 3 532 € | 3 523 € | 1 344 € | 1 024 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 450 € | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 278 € | 3 021 € | 441 € | −3 558 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 446 € | −1 721 € | −1 979 € | −4 559 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −276 € | −258 € | −2 580 € | −3 999 € |
| Záväzky | 4 172 € | 8 421 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 022 € | 8 121 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 300 € | 150 € | 350 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Na záhumní 1292/61E, 90051 Zohor, Slovenská republika
Adresa Ferdiša Kostku 25/23, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Muškátová 791/32, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na záhumní 1292/61E, 90051 Zohor, Slovenská republika
Adresa Na záhumní 1292/61E, 90051 Zohor, Slovenská republika
Adresa Ferdiša Kostku 25/23, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Muškátová 791/32, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
K&G Consulting s. r. o.
Muškátová 791/32, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.