Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53809360・Stachanovská 2206/39, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2021
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−396 €
−1,8 %Aktíva
5 735 €
−6,5 %Vlastný kapitál
−473 €
−514 %Zadlženosť
108,3 %
+7,0 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-6,9 %
−0,6 ppRentabilita aktív
ROE
83,7 %
−421 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
−6,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−44 €
−22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-800,0 %
+181 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−473 €
−514 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-99,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 66 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −510 € | −111 € | −34 € | −110 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 66 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −510 € | −178 € | −389 € | −396 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 353 € | 352 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 458 € | 6 280 € | 6 131 € | 5 735 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 458 € | 6 280 € | 6 131 € | 5 735 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 458 € | 6 280 € | 6 131 € | 5 735 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 458 € | 6 280 € | 6 131 € | 5 735 € |
| Vlastné imanie | 490 € | 312 € | −77 € | −473 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −16 tis. € | −17 tis. € | −17 tis. € | −18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −510 € | −178 € | −389 € | −396 € |
| Záväzky | 5 968 € | 5 968 € | 6 208 € | 6 208 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 968 € | 5 968 € | 6 208 € | 6 208 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Stachanovská 2201/34, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Stachanovská 2201/34, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Stachanovská 2201/34, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Stachanovská 2201/34, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
sestree s. r. o.
Stachanovská 2206/39, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.