Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

CEMA STAV, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 53812859Rudinská 372, 02331 RudinskáZaložené 2021

Obrat 2025

0

IČO
53812859
DIČ
2121495607
IČ DPH
Sídlo
CEMA STAV, s. r. o.Rudinská 372 02331 Rudinská
Dátum vzniku
sobota 22. mája 2021
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/77285/L

Zisk 2025

−360 €

+0,0 %

Aktíva

4 569 €

−8,0 %

Vlastný kapitál

4 229 €

−7,8 %

Zadlženosť

7,4 %

−0,2 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+0,0 %
−1 €−10 €−40 €−360 €−360 €20212022202320242025

Tržby

15 tis. €0 €0 €0 €0 €20212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-7,9 %

−0,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

-8,5 %

−0,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

13,44

+2,8 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−20 €

+0,0 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-1 700,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

4 229 €

−7,8 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

−4 569 €

+8,0 %

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

15 tis. €20210 €20220 €20230 €20240 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota0 €−40 €−20 €−20 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−10 €−40 €−360 €−360 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok4 569 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie4 229 €
  • Záväzky340 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom4 999 €4 969 €4 969 €4 569 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok4 999 €4 969 €4 969 €4 569 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty4 999 €4 969 €4 969 €4 569 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky4 999 €4 969 €4 969 €4 569 €
Vlastné imanie4 989 €4 949 €4 589 €4 229 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov−1 €−11 €−51 €−411 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−10 €−40 €−360 €−360 €
Záväzky10 €20 €380 €340 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky10 €20 €380 €340 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

17 €0 €0 €340 €340 €20212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od sobota 22. mája 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 22. mája 2021
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 22. mája 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 22. mája 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 22. mája 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 22. mája 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od sobota 22. mája 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 22. mája 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od sobota 22. mája 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od sobota 22. mája 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod pondelok 6. júla 2026

    Adresa Rudinská 372, 02331 Rudinská, Slovenská republika

  • Konateľstreda 18. augusta 2021 – utorok 21. júla 2026

    Adresa Petzvalova 3379/71, 01015 Žilina, Slovenská republika

  • Ivo BrucháčZaniknuté
    Konateľsobota 22. mája 2021 – pondelok 30. augusta 2021

    Adresa Petzvalova 3379/71, 01015 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 22. júla 2026

    Adresa Rudinská 372, 02331 Rudinská, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 31. augusta 2021 – utorok 21. júla 2026

    Adresa Petzvalova 3379/71, 01015 Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Ivo BrucháčZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 22. mája 2021 – pondelok 30. augusta 2021

    Adresa Petzvalova 3379/71, 01015 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/77285/L
Hlavná činnosť
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
CEMA STAV, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

CEMA STAV, s. r. o.

Rudinská 372, 02331 Rudinská

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.