Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53816218・Hlboké 99, 90631 Hlboké・Založené 2021
Obrat 2024
5 920 €
−41 %Zisk 2024
775 €
−75 %Aktíva
11 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
3 582 €
+28 %Zadlženosť
66,4 %
−2,4 ppHrubá marža
27,4 %
−8,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,1 %
−18 ppZisk / výnosy
ROA
7,3 %
−28 ppRentabilita aktív
ROE
21,6 %
−90 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,47
+9,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 115 €
−64 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
30,5 %
+30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 302 €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 993 € | 10 tis. € | 10 tis. € | 5 920 € |
| Pridaná hodnota | −2 650 € | −2 039 € | 3 633 € | 1 619 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 993 € | 10 tis. € | 10 tis. € | 5 920 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 797 € | −2 528 € | 3 132 € | 775 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 707 € | 5 410 € | 8 968 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 540 € | 1 120 € | 700 € | 280 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 1 540 € | 1 120 € | 700 € | 280 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 167 € | 4 290 € | 8 268 € | 10 tis. € |
| Zásoby | 2 899 € | 1 849 € | 1 865 € | 1 866 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 82 € | 0 € | 240 € | 429 € |
| Finančné účty | 2 186 € | 2 441 € | 6 163 € | 8 071 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 707 € | 5 410 € | 8 968 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 203 € | −325 € | 2 807 € | 3 582 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −2 797 € | −5 325 € | −2 693 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 797 € | −2 528 € | 3 132 € | 775 € |
| Záväzky | 4 504 € | 5 735 € | 6 161 € | 7 064 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 64 € | 5 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 504 € | 5 671 € | 6 156 € | 7 064 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Hlboké 99, 90631 Hlboké, Slovenská republika
Adresa Hlboké 99, 90631 Hlboké, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.