Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53824539・Švabinského 905/10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2021
Obrat 2024
21 tis. €
+68 %Zisk 2024
−5 813 €
−145 225 %Aktíva
33 tis. €
+532 %Vlastný kapitál
−1 888 €
−148 %Zadlženosť
105,7 %
+81 ppHrubá marža
13,1 %
+5,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-27,5 %
−27 ppZisk / výnosy
ROA
-17,7 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
307,9 %
+308 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,22
−95 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 473 €
−21 992 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,2 %
−122 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−27 tis. €
−790 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
740,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 300 € | 13 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | −915 € | −107 € | 901 € | 2 770 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 300 € | 13 tis. € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −915 € | −156 € | −4 € | −5 813 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 29 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 961 € | 5 388 € | 5 202 € | 33 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 25 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 961 € | 5 388 € | 5 202 € | 7 645 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 2 519 € |
| Finančné účty | 4 961 € | 5 388 € | 5 202 € | 5 126 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 961 € | 5 388 € | 5 202 € | 33 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 085 € | 3 929 € | 3 925 € | −1 888 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −915 € | −1 071 € | −1 075 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −915 € | −156 € | −4 € | −5 813 € |
| Záväzky | 876 € | 1 459 € | 1 277 € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 3 € | 9 € |
| Krátkodobé záväzky | 876 € | 1 459 € | 1 274 € | 35 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Švabinského 905/10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Švabinského 905/10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Švabinského 905/10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Švabinského 905/10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
UMP Finance s. r. o.
Švabinského 905/10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.