Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53827317・Brezová 2055/23, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2021
Obrat 2025
108 tis. €
+383 %Zisk 2025
305 €
+102 %Aktíva
49 tis. €
+0,3 %Vlastný kapitál
972 €
+173 %Zadlženosť
98,0 %
−4,8 ppHrubá marža
23,3 %
+48 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
+55 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
31,4 %
−894 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,55
+32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 265 €
+111 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
75,9 %
+79 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−21 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
138,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 974 € | 5 409 € | 22 tis. € | 108 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 751 € | −249 € | −5 609 € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 974 € | 6 555 € | 22 tis. € | 108 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 199 € | −5 580 € | −12 tis. € | 305 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 837 € | 6 551 € | 48 tis. € | 49 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 998 € | 6 166 € | 30 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 30 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 6 998 € | 6 166 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 839 € | 385 € | 19 tis. € | 26 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 72 € | 287 € | 1 387 € | 5 195 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 1 767 € | 98 € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 837 € | 6 551 € | 48 tis. € | 49 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 541 € | −3 039 € | −1 333 € | 972 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | −260 € | −8 459 € | 0 € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 199 € | −5 580 € | −12 tis. € | 305 € |
| Záväzky | 6 296 € | 6 236 € | 50 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 5 366 € | 49 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 696 € | 5 236 € | 44 tis. € | 47 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 600 € | 1 000 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 200 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 3 354 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Brezová 2055/23, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Paulínyho 45, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Dúhova 1347, 05991 Veľký Slavkov, Slovenská republika
Adresa Mlynky 100/23, 04412 Nižný Klátov, Slovenská republika
Adresa Brezová 2055/23, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Brezová 2055/23, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Paulínyho 723/45, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Mlynky 100/23, 04412 Nižný Klátov, Slovenská republika
Adresa Brezová 2055/23, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Paulínyho 723/45, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Mlynky 100/23, 04412 Nižný Klátov, Slovenská republika
Adresa Dúhová 1347, 05991 Veľký Slavkov, Slovenská republika
Adresa Brezová 2055/23, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Mlynky 100/23, 04412 Nižný Klátov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
R&D AVIATION, s. r. o.
Brezová 2055/23, 052 01 Spišská Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.