Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53828267・Eisnerova 6139/38, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves・Založené 2021
Obrat 2025
42 tis. €
+19 %Zisk 2025
9 486 €
+53 %Aktíva
22 tis. €
+85 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+88 %Zadlženosť
8,6 %
−1,3 ppHrubá marža
40,9 %
+8,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,4 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
42,8 %
−8,9 ppRentabilita aktív
ROE
46,8 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,64
+15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
20 tis. €
+88 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 262 € | 3 086 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −906 € | −402 € | 6 191 € | 9 486 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 092 € | 1 079 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 262 € | 5 503 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 262 € | 5 503 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 140 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 1 513 € | 16 € | 6 580 € |
| Finančné účty | 5 262 € | 3 990 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 262 € | 5 503 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 094 € | 4 598 € | 11 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | −402 € | 5 788 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −906 € | −402 € | 6 191 € | 9 486 € |
| Záväzky | 1 168 € | 905 € | 1 184 € | 1 906 € |
| Dlhodobé záväzky | 9 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 159 € | 905 € | 1 184 € | 1 906 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Studienka 172, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 172, 90875 Studienka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
pk-Elektrotech s.c. s. r. o.
Eisnerova 6139/38, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.