Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53834984・Kopčianska 89, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2021
Obrat 2025
250 tis. €
+30 %Zisk 2025
39 tis. €
+457 %Aktíva
177 tis. €
+2,6 %Vlastný kapitál
95 tis. €
+70 %Zadlženosť
46,5 %
−21 ppHrubá marža
35,2 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,6 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
22,0 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
41,1 %
+29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,13
+557 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
50 tis. €
+431 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,8 %
−3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
157 tis. €
+316 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
97,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 117 tis. € | 193 tis. € | 192 tis. € | 201 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 50 tis. € | 41 tis. € | 71 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 117 tis. € | 193 tis. € | 192 tis. € | 250 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 010 € | 25 tis. € | 7 008 € | 39 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 248 € | 6 944 € | 2 387 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 77 tis. € | 127 tis. € | 173 tis. € | 177 tis. € |
| Neobežný majetok | 45 tis. € | 33 tis. € | 65 tis. € | 2 602 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 45 tis. € | 33 tis. € | 65 tis. € | 2 602 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 95 tis. € | 108 tis. € | 175 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 60 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 29 tis. € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 74 tis. € | 92 tis. € | 86 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 77 tis. € | 127 tis. € | 173 tis. € | 177 tis. € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 49 tis. € | 56 tis. € | 95 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 19 tis. € | 43 tis. € | 50 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 010 € | 25 tis. € | 7 008 € | 39 tis. € |
| Záväzky | 53 tis. € | 78 tis. € | 117 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 32 tis. € | 25 tis. € | 47 tis. € | 6 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 54 tis. € | 70 tis. € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 65 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
BILDHAUS Studio, s.r.o.
Kopčianska 89, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.