Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53852001・Kúpeľská 663/75, 07301 Sobrance・Založené 2021
Obrat 2025
29 tis. €
−13 %Zisk 2025
−6 672 €
−6,6 %Aktíva
15 tis. €
−1,0 %Vlastný kapitál
−4 869 €
−327 %Zadlženosť
132,6 %
+47 ppHrubá marža
-19,6 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-23,4 %
−4,3 ppZisk / výnosy
ROA
-44,7 %
−3,2 ppRentabilita aktív
ROE
137,0 %
+429 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,81
−33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 332 €
−1,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,4 %
−5,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 900 €
−31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 51 tis. € | 52 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 621 € | 3 078 € | −7 635 € | −5 591 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 51 tis. € | 52 tis. € | 33 tis. € | 29 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 428 € | 1 047 € | −6 256 € | −6 672 € |
| Daň z príjmov | 820 € | 476 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 23 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 5 427 € | 8 434 € | 8 434 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 5 427 € | 8 434 € | 8 434 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 18 tis. € | 6 638 € | 6 488 € |
| Zásoby | 3 402 € | 2 226 € | 0 € | 260 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 736 € | 3 764 € | 5 792 € | 1 683 € |
| Finančné účty | 8 692 € | 12 tis. € | 846 € | 4 545 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 23 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 353 € | 8 400 € | 2 143 € | −4 869 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −75 € | 2 231 € | 3 226 € | −3 370 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 428 € | 1 047 € | −6 256 € | −6 672 € |
| Záväzky | 8 477 € | 15 tis. € | 13 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 969 € | 7 197 € | 2 446 € | 3 588 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 265 € | 290 € | 290 € | 290 € |
Vývoj daňových povinností
37 registrovaných činností
Adresa Remetské Hámre 26, 07241 Remetské Hámre, Slovenská republika
Adresa Ľudvíkov dvor 401/13, 04015 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
Adresa Vyšné Remety 73, 07241 Vyšné Remety, Slovenská republika
Adresa Ľudvíkov dvor 401/13, 04015 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
Adresa Vyšné Remety 73, 07241 Vyšné Remety, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.