Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53859529・Javorová 15, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2021
Obrat 2025
46 tis. €
+26 %Zisk 2025
7 952 €
+67 %Aktíva
24 tis. €
+41 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+56 %Zadlženosť
7,4 %
−9,3 ppHrubá marža
33,2 %
+8,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,3 %
+4,3 ppZisk / výnosy
ROA
33,4 %
+5,2 ppRentabilita aktív
ROE
36,0 %
+2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,50
+126 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 835 €
+58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 100 € | 4 467 € | 8 925 € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 045 € | 1 145 € | 4 766 € | 7 952 € |
| Daň z príjmov | 184 € | 203 € | 841 € | 883 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 805 € | 9 996 € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 805 € | 9 996 € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 197 € | 9 436 € | 15 tis. € | 23 tis. € |
| Finančné účty | 608 € | 560 € | 1 971 € | 445 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 805 € | 9 996 € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 202 € | 9 347 € | 14 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 157 € | 3 202 € | 4 347 € | 9 113 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 045 € | 1 145 € | 4 766 € | 7 952 € |
| Záväzky | 603 € | 649 € | 2 835 € | 1 765 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 603 € | 649 € | 2 835 € | 1 765 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Za Kaštieľom 1325/3, 05311 Smižany, Slovenská republika
Adresa Za Kaštieľom 1325/3, 05311 Smižany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.