Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53860659・Továrenská 14, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−846 €
−26 %Aktíva
6 688 €
−0,1 %Vlastný kapitál
5 208 €
−14 %Zadlženosť
22,1 %
+13 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-12,6 %
−2,6 ppRentabilita aktív
ROE
-16,2 %
−5,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,97
−70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−506 €
−52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-67,2 %
+35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 568 €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
10 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−4 960 €
+0,3 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −782 € | −500 € | −400 € | −400 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 634 € | −612 € | −672 € | −846 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 045 € | 6 976 € | 6 695 € | 6 688 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 045 € | 6 976 € | 6 695 € | 6 688 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 3 028 € | 1 978 € | 1 719 € | 1 718 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 996 € | 4 998 € | 4 976 € | 4 970 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 045 € | 6 976 € | 6 695 € | 6 688 € |
| Vlastné imanie | 7 795 € | 6 726 € | 6 055 € | 5 208 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −839 € | 2 338 € | 1 727 € | 1 054 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 634 € | −612 € | −672 € | −846 € |
| Záväzky | 250 € | 250 € | 640 € | 1 480 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 1 120 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 10 € |
| Rezervy | 250 € | 250 € | 300 € | 350 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa B. Smetanu 11, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa B. Smetanu 11, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa B. Smetanu 11, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa B. Smetanu 11, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa B. Smetanu 11, 91708 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
LESKY Invest s. r. o. v likvidácii
Továrenská 14, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.