Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53867131・Hlavná 421/71, 04501 Mokrance・Založené 2021
Obrat 2024
6 140 €
−1,8 %Zisk 2024
1 365 €
+1 038 %Aktíva
6 699 €
+33 %Vlastný kapitál
6 247 €
+28 %Zadlženosť
6,8 %
+4,0 ppHrubá marža
42,3 %
+38 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,2 %
+20 ppZisk / výnosy
ROA
20,4 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
21,9 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,95
−59 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 705 €
+1 109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,9 %
+5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 251 €
+28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 6 250 € | 6 140 € |
| Pridaná hodnota | −87 € | 0 € | 275 € | 2 598 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 6 250 € | 6 140 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −237 € | 0 € | 120 € | 1 365 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 21 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 763 € | 4 763 € | 5 021 € | 6 699 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 763 € | 4 763 € | 5 021 € | 6 699 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 3 050 € | 450 € |
| Finančné účty | 4 763 € | 4 763 € | 1 971 € | 6 249 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 763 € | 4 763 € | 5 021 € | 6 699 € |
| Vlastné imanie | 4 763 € | 4 763 € | 4 883 € | 6 247 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −237 € | −237 € | −124 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −237 € | 0 € | 120 € | 1 365 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 138 € | 452 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 4 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 138 € | 448 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Hlavná 421/71, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Adresa Buzinská 19/30, 04015 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
Adresa Hlavná 421/71, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Adresa Buzinská 19/30, 04015 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.