Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53875401・Senická cesta 4606 /96, 97401 Banská Bystrica・Založené 2021
Obrat 2025
38 tis. €
−15 %Zisk 2025
−709 €
+97 %Aktíva
5 541 €
−44 %Vlastný kapitál
−33 tis. €
−2,2 %Zadlženosť
701,6 %
+273 ppHrubá marža
15,8 %
+33 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,8 %
+49 ppZisk / výnosy
ROA
-12,8 %
+218 ppRentabilita aktív
ROE
2,1 %
−68 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,14
+5,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−709 €
+97 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−29 tis. €
+0,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
61,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 78 tis. € | 45 tis. € | 38 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 257 € | 18 tis. € | −7 806 € | 6 082 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 78 tis. € | 45 tis. € | 38 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −17 tis. € | 5 299 € | −23 tis. € | −709 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 28 tis. € | 27 tis. € | 9 939 € | 5 541 € |
| Neobežný majetok | 24 tis. € | 15 tis. € | 5 470 € | 790 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 24 tis. € | 15 tis. € | 5 470 € | 790 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 093 € | 13 tis. € | 4 469 € | 4 751 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 187 € | 6 677 € | 3 414 € | 2 617 € |
| Finančné účty | −94 € | 5 831 € | 1 055 € | 2 134 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 28 tis. € | 27 tis. € | 9 939 € | 5 541 € |
| Vlastné imanie | −15 tis. € | −9 710 € | −33 tis. € | −33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 456 € | −20 tis. € | −15 tis. € | −38 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −17 tis. € | 5 299 € | −23 tis. € | −709 € |
| Záväzky | 43 tis. € | 37 tis. € | 43 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 22 tis. € | 15 tis. € | 8 862 € | 5 000 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 22 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
55 registrovaných činností
Adresa Javornícka 6167/1, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Javornícka 6167/1, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Stanislav Valent - montáž ÚK a plyn s. r. o.
Senická cesta 4606 /96, 97401 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.