Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53884795・Kuzmányho 143/24, 96622 Lutila・Založené 2021
Obrat 2025
3 600 €
−59 %Zisk 2025
3 104 €
+66 %Aktíva
12 tis. €
+35 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+36 %Zadlženosť
2,8 %
−1,0 ppHrubá marža
100,0 %
+73 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
86,2 %
+65 ppZisk / výnosy
ROA
25,9 %
+4,8 ppRentabilita aktív
ROE
26,6 %
+4,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
35,27
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 444 €
+56 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,9 %
−5,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-25,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 20 tis. € | 8 833 € | 3 600 € |
| Pridaná hodnota | 1 176 € | 863 € | 2 367 € | 3 600 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 20 tis. € | 8 833 € | 3 600 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 305 € | 611 € | 1 870 € | 3 104 € |
| Daň z príjmov | 56 € | 108 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 123 € | 18 tis. € | 8 888 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 123 € | 18 tis. € | 8 888 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 917 € | 2 794 € | 0 € | 3 600 € |
| Finančné účty | 4 206 € | 15 tis. € | 8 888 € | 8 391 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 123 € | 18 tis. € | 8 888 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 067 € | 6 678 € | 8 548 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 262 € | 567 € | 1 178 € | 3 047 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 305 € | 611 € | 1 870 € | 3 104 € |
| Záväzky | 56 € | 12 tis. € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 56 € | 12 tis. € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Slaská 283, 96622 Slaská, Slovenská republika
Adresa Kuzmányho 143/24, 96622 Lutila, Slovenská republika
Adresa Slaská 283, 96622 Slaská, Slovenská republika
Adresa Kuzmányho 143/24, 96622 Lutila, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.