Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53887662・Blagoevova 2678/24, 85104 Bratislava - Petržalka・Založené 2021
Obrat 2025
1,17 mil. €
+23 %Zisk 2025
41 tis. €
+85 %Aktíva
−76 tis. €
−221 %Vlastný kapitál
38 tis. €
+1 352 %Zadlženosť
149,6 %
+45 ppHrubá marža
4,5 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
-53,6 %
−89 ppRentabilita aktív
ROE
108,0 %
+840 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,74
+186 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
48 tis. €
+85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−199 tis. €
+28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
590,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 105 tis. € | 396 tis. € | 834 tis. € | 1,04 mil. € |
| Pridaná hodnota | −36 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € | 47 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 105 tis. € | 472 tis. € | 953 tis. € | 1,17 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −50 tis. € | 26 tis. € | 22 tis. € | 41 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 4 176 € | 3 937 € | 7 231 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 115 tis. € | 249 tis. € | 63 tis. € | −76 tis. € |
| Neobežný majetok | 78 tis. € | 199 tis. € | 276 tis. € | 237 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 78 tis. € | 199 tis. € | 276 tis. € | 237 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 37 tis. € | 50 tis. € | −212 tis. € | −313 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 25 tis. € | 49 tis. € | 334 tis. € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 35 tis. € | 74 tis. € | 91 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 115 tis. € | 249 tis. € | 63 tis. € | −76 tis. € |
| Vlastné imanie | −51 tis. € | −25 tis. € | −3 024 € | 38 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −5 863 € | −56 tis. € | −31 tis. € | −10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −50 tis. € | 26 tis. € | 22 tis. € | 41 tis. € |
| Záväzky | 166 tis. € | 274 tis. € | 66 tis. € | −114 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 166 tis. € | 274 tis. € | 66 tis. € | −114 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Landererova 7743/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Landerova 7743/6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.