Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53902858・Mostová 528, 92507 Mostová・Založené 2021
Obrat 2025
520 €
−68 %Zisk 2025
−3 720 €
−148 %Aktíva
8 623 €
+62 %Vlastný kapitál
−179 tis. €
+0,7 %Zadlženosť
2 172,9 %
−1 319 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-715,4 %
−623 ppZisk / výnosy
ROA
-43,1 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
2,1 %
+1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
−89 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 493 €
−201 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,5 %
+23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−182 tis. €
−6 317 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
185,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 144 tis. € | 110 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −65 tis. € | 1 239 € | 0 € | −1 009 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 145 tis. € | 111 tis. € | 1 614 € | 520 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −105 tis. € | −17 tis. € | −1 499 € | −3 720 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 227 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 22 tis. € | 7 426 € | 5 308 € | 8 623 € |
| Neobežný majetok | 8 835 € | 7 073 € | 4 404 € | 3 450 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 835 € | 7 073 € | 4 404 € | 3 450 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 353 € | 904 € | 5 173 € |
| Zásoby | 3 304 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 403 € | 121 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 692 € | 232 € | 904 € | 5 173 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 22 tis. € | 7 426 € | 5 308 € | 8 623 € |
| Vlastné imanie | −161 tis. € | −179 tis. € | −180 tis. € | −179 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −56 tis. € | −161 tis. € | −179 tis. € | −180 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −105 tis. € | −17 tis. € | −1 499 € | −3 720 € |
| Záväzky | 183 tis. € | 186 tis. € | 185 tis. € | 187 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 441 € | 218 € | 182 tis. € | 219 € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 4 359 € | 3 740 € | 187 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Mierová 383/40, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Terchovská 160/76, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Pestovateľská 6, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mierová 383/40, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Pestovateľská 6, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.