Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53905547・Železničná 106/36, 01003 Žilina・Založené 2021
Obrat 2025
15 tis. €
−33 %Zisk 2025
1 198 €
+16 %Aktíva
7 158 €
−34 %Vlastný kapitál
6 698 €
+2,5 %Zadlženosť
6,4 %
−33 ppHrubá marža
11,9 %
+1,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,0 %
+3,3 ppZisk / výnosy
ROA
16,7 %
+7,2 ppRentabilita aktív
ROE
17,9 %
+2,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,56
+515 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 538 €
+9,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
−4,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 698 €
+2,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 6 324 € | 2 401 € | 1 796 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 272 € | 5 382 € | 1 032 € | 1 198 € |
| Daň z príjmov | 1 597 € | 1 061 € | 376 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 7 158 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 7 158 € |
| Zásoby | 0 € | 38 € | 37 € | 98 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 503 € | 721 € | 1 187 € | 879 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 11 tis. € | 9 574 € | 6 181 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 7 158 € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 11 tis. € | 6 532 € | 6 698 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 272 € | 5 382 € | 1 032 € | 1 198 € |
| Záväzky | 1 693 € | 1 157 € | 4 266 € | 460 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 693 € | 1 157 € | 4 266 € | 460 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Železničná 106/36, 01003 Žilina, Slovenská republika
Adresa Štúrova 1303/48, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Limbová 3054/5, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Štúrova 1303/48, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.