Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53942183・Modra nad Cirochou 292, 06782 Modra nad Cirochou・Založené 2021
Obrat 2025
36 tis. €
+98 %Zisk 2025
216 €
−88 %Aktíva
69 tis. €
+532 %Vlastný kapitál
8 118 €
+2,7 %Zadlženosť
88,2 %
+61 ppHrubá marža
54,6 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
−8,9 ppZisk / výnosy
ROA
0,3 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
2,7 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,02
+181 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
556 €
−75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
61,2 %
+39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
+308 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
73,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 650 € | 16 tis. € | 18 tis. € | 36 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 462 € | 11 tis. € | 13 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 650 € | 16 tis. € | 18 tis. € | 36 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −422 € | 832 € | 1 729 € | 216 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 188 € | 506 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 188 € | 506 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 044 € | 8 308 € | 11 tis. € | 69 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 30 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 30 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 044 € | 8 308 € | 11 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 690 € | 6 735 € | 2 800 € | 9 883 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 354 € | 1 573 € | 8 043 € | 28 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 226 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 044 € | 8 308 € | 11 tis. € | 69 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 342 € | 6 173 € | 7 903 € | 8 118 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 38 € | 38 € | 80 € | 166 € |
| HV minulých rokov | 726 € | 303 € | 1 094 € | 2 736 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −422 € | 832 € | 1 729 € | 216 € |
| Záväzky | 702 € | 2 135 € | 2 940 € | 60 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 43 € | 83 € | 120 € | 25 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 659 € | 1 199 € | 2 174 € | 2 716 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 33 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 853 € | 646 € | 432 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Modra nad Cirochou 292, 06782 Modra nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Modra nad Cirochou 292, 06782 Modra nad Cirochou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
TIZAMA, s. r. o.
Modra nad Cirochou 292, 06782 Modra nad Cirochou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.