Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53944259・Mlynské nivy 58, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2021
Obrat 2026
88 €
−100 %Zisk 2026
−850 €
+95 %Aktíva
18 tis. €
−19 %Vlastný kapitál
17 tis. €
−4,7 %Zadlženosť
3,6 %
−14 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-965,9 %
−961 ppZisk / výnosy
ROA
-4,7 %
+69 ppRentabilita aktív
ROE
-4,9 %
+85 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−850 €
+94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−4,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-41,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 887 tis. € | 771 tis. € | 302 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 238 tis. € | 236 tis. € | 24 tis. € | −355 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 887 tis. € | 771 tis. € | 302 tis. € | 88 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 29 tis. € | −16 tis. € | −850 € |
| Daň z príjmov | 4 283 € | 4 243 € | 960 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 283 € | 4 243 € | 960 € | 0 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 390 tis. € | 348 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 29 tis. € | 21 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 29 tis. € | 21 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 361 tis. € | 312 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 310 tis. € | 208 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 9 260 € | 9 260 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 8 970 € | 1 978 € | 1 500 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 86 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 724 € | 15 tis. € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 390 tis. € | 348 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 520 € | 34 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −18 tis. € | 20 € | 29 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 29 tis. € | −16 tis. € | −850 € |
| Záväzky | 385 tis. € | 314 tis. € | 3 941 € | 652 € |
| Dlhodobé záväzky | 240 tis. € | 289 tis. € | 652 € | 652 € |
| Krátkodobé záväzky | 136 tis. € | 20 tis. € | 3 289 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 8 473 € | 4 713 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Dubová 589/33, 90042 Miloslavov, Slovenská republika
Adresa Dubová 589/33, 90042 Miloslavov, Slovenská republika
Adresa Křižíkova 147/77, 18600 Karlín, Praha 8, Česká republika
Adresa Křižíkova 147/77, 18600 Karlín, Praha 8, Česká republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
GM electronic SK, spol. s r. o. v likvidácii
Mlynské nivy 58, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.