Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53967411・Miletičova 5237/60, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2021
Obrat 2025
50 tis. €
−2,5 %Zisk 2025
966 €
+327 %Aktíva
8 563 €
−21 %Vlastný kapitál
6 894 €
+16 %Zadlženosť
19,5 %
−26 ppHrubá marža
8,2 %
+4,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
+1,5 ppZisk / výnosy
ROA
11,3 %
+9,2 ppRentabilita aktív
ROE
14,0 %
+10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,72
+162 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 306 €
+10 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,0 %
−55 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 927 €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 44 tis. € | 59 tis. € | 58 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 498 € | 1 970 € | 2 393 € | 4 016 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 62 tis. € | 51 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 001 € | 1 402 € | 226 € | 966 € |
| Daň z príjmov | 211 € | 398 € | 960 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 211 € | 398 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 440 € | 15 tis. € | 11 tis. € | 8 563 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 281 € | 15 tis. € | 11 tis. € | 8 396 € |
| Zásoby | 5 535 € | 8 607 € | 1 257 € | 835 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 129 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 272 € | 4 954 € | 2 523 € | 2 784 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 474 € | 1 322 € | 7 008 € | 4 648 € |
| Časové rozlíšenie | 159 € | 258 € | 92 € | 167 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 440 € | 15 tis. € | 11 tis. € | 8 563 € |
| Vlastné imanie | 4 300 € | 5 701 € | 5 927 € | 6 894 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 15 € | 15 € | 85 € | 97 € |
| HV minulých rokov | 286 € | −716 € | 616 € | 831 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 001 € | 1 402 € | 226 € | 966 € |
| Záväzky | 4 140 € | 9 440 € | 4 953 € | 1 669 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 700 € | 9 440 € | 4 947 € | 1 469 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 6 € | 0 € |
| Rezervy | 440 € | 0 € | 0 € | 200 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Miletičova 5237/60, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Miletičova 5237/60, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Shaki s. r. o.
Miletičova 5237/60, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.