Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53971582・Hlavná 275/37, 95172 Neverice・Založené 2021
Obrat 2025
74 tis. €
−10 %Zisk 2025
−18 tis. €
−180 %Aktíva
18 tis. €
+1 245 %Vlastný kapitál
−21 tis. €
−553 %Zadlženosť
220,0 %
+331 ppHrubá marža
-12,5 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-24,3 %
−17 ppZisk / výnosy
ROA
-101,6 %
−517 ppRentabilita aktív
ROE
84,7 %
−113 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,43
+126 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−212 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,6 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
−391 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 59 tis. € | 67 tis. € | 83 tis. € | 74 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 070 € | −920 € | −77 € | −9 235 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 59 tis. € | 67 tis. € | 83 tis. € | 74 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 442 € | −5 632 € | −6 416 € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 117 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 938 € | 4 942 € | −1 544 € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 1 583 € | 1 267 € | 950 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 1 583 € | 1 267 € | 950 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 938 € | 3 359 € | −2 811 € | 17 tis. € |
| Zásoby | 200 € | 350 € | 0 € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 614 € | 632 € | −4 782 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 124 € | 2 377 € | 1 971 € | 2 232 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 938 € | 4 942 € | −1 544 € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 236 € | 604 € | −3 252 € | −21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 794 € | 1 236 € | −1 836 € | −8 252 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 442 € | −5 632 € | −6 416 € | −18 tis. € |
| Záväzky | 1 702 € | 4 338 € | 1 708 € | 39 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 702 € | 4 338 € | 1 708 € | 39 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Hlavná 275/37, 95172 Neverice, Slovenská republika
Adresa Hlavná 275/37, 95172 Neverice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.