Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53987373・Rovniankova 6, 851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2021
Obrat 2026
0 €
Zisk 2026
−205 €
+53 %Aktíva
4 766 €
+0,0 %Vlastný kapitál
4 221 €
−4,6 %Zadlženosť
11,4 %
+4,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-4,3 %
+4,9 ppRentabilita aktív
ROE
-4,9 %
+5,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,74
−38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−120 €
−20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-70,8 %
+269 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 221 €
−4,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−4 766 €
+0,0 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −138 € | −100 € | −100 € | −120 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −138 € | −440 € | −440 € | −205 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 340 € | 340 € | 85 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 306 € | 5 206 € | 4 766 € | 4 766 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 306 € | 5 206 € | 4 766 € | 4 766 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 306 € | 5 206 € | 4 766 € | 4 766 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 306 € | 5 206 € | 4 766 € | 4 766 € |
| Vlastné imanie | 5 306 € | 4 866 € | 4 426 € | 4 221 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 444 € | 306 € | −134 € | −574 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −138 € | −440 € | −440 € | −205 € |
| Záväzky | 0 € | 340 € | 340 € | 545 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 340 € | 340 € | 545 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Rovniankova 6, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 6, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 6, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Yarcom Interactive s. r. o. v likvidácii
Rovniankova 6, 851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.