Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53999690・Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
51 tis. €
+5 168 %Zisk 2025
46 tis. €
+84 543 %Aktíva
55 tis. €
+1 120 %Vlastný kapitál
50 tis. €
+1 136 %Zadlženosť
9,6 %
−1,1 ppHrubá marža
98,6 %
+58 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
89,5 %
+84 ppZisk / výnosy
ROA
83,1 %
+82 ppRentabilita aktív
ROE
91,9 %
+91 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,42
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
50 tis. €
+12 692 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,3 %
−77 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
50 tis. €
+1 136 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
101,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 0 € | 970 € | 51 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 060 € | −725 € | 394 € | 50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 13 tis. € | 0 € | 970 € | 51 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 370 € | −725 € | 54 € | 46 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 € | 0 € | 340 € | 4 692 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 704 € | 4 163 € | 4 509 € | 55 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 704 € | 4 163 € | 4 509 € | 55 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 101 € | 0 € | 0 € | 51 tis. € |
| Finančné účty | 4 603 € | 4 163 € | 4 509 € | 4 315 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 704 € | 4 163 € | 4 509 € | 55 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 696 € | 3 971 € | 4 025 € | 50 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −674 € | −323 € | −1 048 € | −996 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 370 € | −725 € | 54 € | 46 tis. € |
| Záväzky | 8 € | 192 € | 484 € | 5 279 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 € | 192 € | 484 € | 5 279 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Jelšová 2867/3, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jelšová 2867/3, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
REMEVITA, s. r. o.
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.