Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54008743・Pažite 519/35, 01009 Žilina・Založené 2021
Obrat 2025
22 tis. €
−11 %Zisk 2025
−1 367 €
−261 %Aktíva
20 tis. €
+37 %Vlastný kapitál
7 877 €
−15 %Zadlženosť
59,8 %
+25 ppHrubá marža
12,3 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,2 %
−4,7 ppZisk / výnosy
ROA
-7,0 %
−4,3 ppRentabilita aktív
ROE
-17,4 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,67
−41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 027 €
−2 603 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-33,1 %
+864 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 877 €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-16,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 576 € | 5 144 € | 5 745 € | 2 700 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 525 € | 1 863 € | −379 € | −1 367 € |
| Daň z príjmov | 250 € | 336 € | 341 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 531 € | 10 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 531 € | 10 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 064 € | 8 035 € | 440 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 467 € | 2 257 € | 14 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 531 € | 10 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 761 € | 9 624 € | 9 244 € | 7 877 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 124 € | 2 623 € | 4 392 € | 4 013 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 525 € | 1 863 € | −379 € | −1 367 € |
| Záväzky | 770 € | 668 € | 5 036 € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 770 € | 668 € | 5 036 € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Pažite 519/35, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Pažite 519/35, 01009 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.