Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54012368・Tvrdého 783/4, 01001 Žilina・Založené 2021
Obrat 2025
391 tis. €
+49 %Zisk 2025
−4 711 €
−129 %Aktíva
79 tis. €
+46 %Vlastný kapitál
38 tis. €
−11 %Zadlženosť
51,6 %
+31 ppHrubá marža
4,8 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,2 %
−7,4 ppZisk / výnosy
ROA
-5,9 %
−36 ppRentabilita aktív
ROE
-12,3 %
−50 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,95
−60 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 606 €
−109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-193,3 %
−204 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
39 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
87,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 208 tis. € | 280 tis. € | 263 tis. € | 391 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 208 tis. € | 280 tis. € | 263 tis. € | 391 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | −6 528 € | 16 tis. € | −4 711 € |
| Daň z príjmov | 5 968 € | 9 801 € | 1 920 € | 3 105 € |
| Daň z príjmov splatná | 5 968 € | 9 801 € | 1 920 € | 3 105 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 52 tis. € | 77 tis. € | 54 tis. € | 79 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 52 tis. € | 77 tis. € | 54 tis. € | 79 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 40 tis. € | 58 tis. € | 44 tis. € | 63 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | −502 € | 25 € | 25 € | 240 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 52 tis. € | 77 tis. € | 54 tis. € | 79 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 27 tis. € | 43 tis. € | 38 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 23 tis. € | 16 tis. € | 33 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | −6 528 € | 16 tis. € | −4 711 € |
| Záväzky | 37 tis. € | 50 tis. € | 11 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 50 tis. € | 11 tis. € | 41 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 11 tis. € | 0 € | 0 € | 171 € |
| Rezervy | 200 € | 220 € | 220 € | 230 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Pulaszkiego 42, 40-276 Katowice, Poľská republika
Adresa Niedźwiedziniec 12A m. 1, 41-506 Chorzów, Poľská republika
Adresa Aleja Jerzego Waszyngtona 2B m. 16, 03-910 Warszawa, Poľská republika
Adresa ul. Sumińska 17, 44-290 Jejkowice, Poľská republika
Adresa Pulaszkiego 42, 40-276 Katowice, Poľská republika
Adresa ul. Adama Asnyka 45, 42-506 Będzin, Poľská republika
Adresa Niedźwiedziniec 12A m. 1, 41-506 Chorzów, Poľská republika
Adresa Aleja Jerzego Waszyngtona 2B m. 16, 03-910 Warszawa, Poľská republika
Adresa ul. Sikorskiego 45/2, 40-282 Katowice, Poľská republika
Adresa ul. Adama Asnyka 45, 42-506 Będzin, Poľská republika
Adresa ul. Sikorskiego 45/2, 40-282 Katowice, Poľská republika
Adresa ul. Sumińska 17, 44-290 Jejkowice, Poľská republika
Adresa Niedźwiedziniec 12A m. 1, 41-506 Chorzów, Poľská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.