Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54013101・Textilná 28/10, 03401 Ružomberok・Založené 2021
Obrat 2025
567 tis. €
−17 %Zisk 2025
99 tis. €
+330 %Aktíva
142 tis. €
+34 %Vlastný kapitál
146 tis. €
+211 %Zadlženosť
-3,3 %
−59 ppHrubá marža
27,7 %
+24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,5 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
70,1 %
+48 ppRentabilita aktív
ROE
67,8 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-30,37
−1 781 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
99 tis. €
+330 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
146 tis. €
+211 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
128,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 410 tis. € | 569 tis. € | 687 tis. € | 511 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 4 746 € | 26 tis. € | 141 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 410 tis. € | 569 tis. € | 687 tis. € | 567 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 3 657 € | 23 tis. € | 99 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 828 € | 972 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 62 tis. € | 92 tis. € | 105 tis. € | 142 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 62 tis. € | 92 tis. € | 105 tis. € | 142 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 61 tis. € | 76 tis. € | 86 tis. € | 111 tis. € |
| Finančné účty | 792 € | 16 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 62 tis. € | 92 tis. € | 105 tis. € | 142 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 24 tis. € | 47 tis. € | 146 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 912 € | 15 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 3 657 € | 23 tis. € | 99 tis. € |
| Záväzky | 42 tis. € | 68 tis. € | 58 tis. € | −4 660 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 68 tis. € | 58 tis. € | −4 660 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Textilná 6027/8, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Textilná 6027/8, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.