Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54015103・Jedľové Kostoľany 19, 951 96 Jedľové Kostoľany・Založené 2021
Obrat 2025
33 tis. €
−33 %Zisk 2025
4 143 €
−20 %Aktíva
33 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+18 %Zadlženosť
17,7 %
−1,3 ppHrubá marža
27,8 %
+5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,5 %
+2,0 ppZisk / výnosy
ROA
12,7 %
−5,9 ppRentabilita aktív
ROE
15,5 %
−7,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,65
+24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 603 €
−25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
+42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 41 tis. € | 41 tis. € | 50 tis. € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 558 € | 14 tis. € | 11 tis. € | 9 216 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 41 tis. € | 41 tis. € | 50 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 692 € | 7 453 € | 5 199 € | 4 143 € |
| Daň z príjmov | 823 € | 1 316 € | 918 € | 460 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 7 432 € | 3 716 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 7 432 € | 3 716 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 768 € | 21 tis. € | 24 tis. € | 33 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 696 € | 5 203 € | 3 600 € | 1 025 € |
| Finančné účty | 6 072 € | 16 tis. € | 21 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 979 € | 17 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 287 € | 4 979 € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 692 € | 7 453 € | 5 199 € | 4 143 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 5 313 € | 5 757 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 5 313 € | 5 757 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Harmančekova 289/16, 95187 Volkovce, Slovenská republika
Adresa Harmančekova 289/16, 95187 Volkovce, Slovenská republika
Adresa Jedľové Kostoľany 19, 95196 Jedľové Kostoľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Selucky s. r. o.
Jedľové Kostoľany 19, 951 96 Jedľové Kostoľany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.