Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54038006・Komenského 2651/1, 06901 Snina・Založené 2021
Obrat 2025
54 tis. €
+28 %Zisk 2025
3 168 €
+1 054 %Aktíva
73 tis. €
+147 %Vlastný kapitál
6 587 €
+93 %Zadlženosť
91,0 %
+2,6 ppHrubá marža
17,4 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,9 %
+6,7 ppZisk / výnosy
ROA
4,3 %
+5,5 ppRentabilita aktív
ROE
48,1 %
+58 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,20
+0,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 128 €
+51 500 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,3 %
−4 227 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+133 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
128,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 466 € | 48 tis. € | 40 tis. € | 53 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 223 € | 7 280 € | 361 € | 9 213 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 495 € | 48 tis. € | 42 tis. € | 54 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 353 € | 4 662 € | −332 € | 3 168 € |
| Daň z príjmov | 85 € | 378 € | 340 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 85 € | 378 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 73 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 4 625 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 4 625 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 68 tis. € |
| Zásoby | 2 980 € | 4 975 € | 13 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 110 € | 75 € | 150 € | 1 403 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 8 509 € | 19 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 73 tis. € |
| Vlastné imanie | −912 € | 3 750 € | 3 418 € | 6 587 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 18 € | — | — |
| HV minulých rokov | −6 265 € | −5 930 € | −1 501 € | −1 832 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 353 € | 4 662 € | −332 € | 3 168 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € | 67 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 5 € | 11 € | 18 € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 21 tis. € | 25 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 1 474 € | 9 441 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Hámorská 406/18, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Horná Potôň 462, 93036 Horná Potôň, Slovenská republika
Adresa Hámorská 406/18, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Horná Potôň 462, 93036 Horná Potôň, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.